Sobota, 23/09/2023, 19.28
Witaj Gość | RSS
Główna | Historia Klanu | Rejestracja | Wejdź
Sprawy Organizacyjne

Listy Czołgów

Aktualności

Logo Klanu


Pomoc Tematyczna

Kategorie kanału

Statystyki

Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0

Teraz troszkę o klanie którym jesteś zainteresowany (bez ściem ponieważ gramy w "otwarte karty") :

Nauczeni na błędach z poprzednich klanów postanowiliśmy dnia 24 lipca 2014 roku przeprowadzić REWOLUCJĘ w klanie, który poprzednio nosił nazwę Brygada Pancerna Phoenix [BPP](który w najlepszych godzinach osiągał imponujące 6 graczy online w tym samym czasie), w dniu tym zebrała się grupa graczy aktywnie grających w celu podjęcia decyzji co dalej?? mieliśmy do wyboru albo poszukać sobie nowego klanu lub też zrobić czystki z nieaktywnych kont i tworzyć klan na nowo, zdecydowaliśmy się podjąć próbę tworzenia klanu, więc zmieniliśmy nazwę na obecną (Wrath Of Phoenix [W0P]) oraz logo w zdarzeniu tym czynny udział brało około 12 osób, które nie chciały szukać sobie nowego miejsca w innym klanie lecz utworzyć wspólnie klan mogący walczyć na mapie globalnej z najlepszymi.

Po okresie wakacyjnym w roku 2014 rekrutacja zaczęła w końcu przynosić oczekiwane efekty i liczba ludzi online systematycznie rosła a klan rozwijał się w najlepsze; rozbudowa twierdzy lądowanie na mapie globalnej i utrzymanie się na niej przez pewien okres, i w takiej rosnącej tendencji rozwoju wielkimi krokami zbliżała się 3 Kampania. W okresie tym szczególnie "zabłysnął" jeden z naszych oficerów do spraw rekrutacji, który samowolnie (bez informowania Dowódcy i Oficerów Wykonawczych) postanowił iż pod hasłem rekrutacji nowej licznej grupy chętnych graczy przeprowadzi fuzję na zasadzie wcielenia do nas graczy z klanu Wojewódzka Kolumna Transportu Pancernego [WKTP], przez okres trwania kampanii (męczący przedział czasu zwłaszcza dla osób odpowiedzialnych za organizację w klanie) ludzie się zgrali i spora część z nas dostała nagrody z 3 kampanii w postaci kamuflażu i czołgów. Między czasie Dowódca zaakceptował od jednego z Oficerów pomysł aby zrobić "czystki" po zakończeniu kampanii lecz nie tylko pod względem aktywności online lecz także pod względem statystyk, co rozpoczęło się 1 stycznia 2015 i była ona początkiem niefortunnych zdarzeń w klanie. Od momentu czystek i w sumie zakończenia 3 Kampanii frekwencja online w klanie spadła w sposób bardzo widoczny na stanowiskach funkcyjnych klanu znajdowały się osoby, które nie wykazywały w żaden sposób chęci do pracy przy budowie klanu (zostały one zdegradowane, dla jednych nie było to nic specjalnego dla innych wręcz przeciwnie). Jedną z osób ze Sztabu, która była zdegradowana był dowódca klanu z fuzji nie przyjął on degradacji delikatnie mówiąc najlepiej przez co został wyrzucony z klanu a w ślad za nim poszli ludzie z "jego" klanu, to było jeszcze to zniesienia lecz w tym samym okresie czasu okazało się że mamy w klanie (na stanowisku oficerskim) niespełnionego "szpiega - dywersanta" (tu wymienimy z nicku ze szczególnymi pozdrowieniami Grabarz1), który część ludzi nakłonił do odejścia z klanu wmawiając iż ten klan nie ma przyszłości a kolejną część wyrzucił zanim został zdegradowany.

Ponieważ Dowódca miał już dość wszelkiego rodzaju zagrywek podkopujących morale i co za tym idzie aktywność graczy w grze postanowił w pierwszej fazie "przebudować" wszystkie budynki z twierdzy z poziomu 8 na poziom 4 w celu uniknięcia ataków i kompromitacji... po próbach rekrutacji nowych graczy, która na tą chwilę nie przynosiła efektów (faktem jest również że miał zdecydowanie mniej czasu na tego typu zajęcia) postanowił przekazać dowodzenie klanem Oficerowi srobert44 który to miał pracować nad klanem w nadchodzącym czasie, niestety okazało się iż również z braku czasu nie jest on w stanie w pojedynkę ogarnąć zadań na nim spoczywających. Taki oto sposobem klan nasz pozostał w "uśpieniu" w okresie 02/2015 do 07/2015, lecz w momencie gdy pojawia się na horyzoncie wersja CW 2.0 nasz stary dowódca postanawia wrócić i ponownie podjąć się zadania stworzenia klanu, który będzie rozpoznawalny w World of Tanks (czy mu się uda... czas zweryfikuje :) )  

 

Dział Rekrutacji

Formularz logowania

Sprawy Sztabu

Kalendarz
«  Wrzesień 2023  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

W0P INACZEJ

Przydatne Linki

Info ze strony WoT-a

Wrath Of Phoenix© 2023